Z jakich zabiegów można skorzystać w hotelu SPA?

Ostatnio czujesz się przytłoczony swoją szarą codziennością i masz dosłownie ochotę rzucić wszystkim w kąt, wziąć sobie wolne w pracy i gdzieś wyjechać, ale nie jesteś w stanie tego zrobić, bo wiesz, że szef nie da ci wymarzonego urlopu? Całe szczęście nie potrzebujesz całego tygodnia do tego, by się zrelaksować i o siebie zadbać. Zamiast wymuszać na pracodawcy niezaplanowany urlop albo brać bezpłatny urlop na żądanie, lepiej po prostu zarezerwuj sobie jeden wolny weekend i spędź go w hotelu spa. Hotel Bristol w Busku Zdrój pozwoli ci poczuć się naprawdę wyjątkowo i odczuć na własnej skórze, czym jest prawdziwy beztroski relaks. Weekend w spa to idealna propozycja właśnie dla tych, którzy czują, że ostatnio brakuje im energii i nie mają już nawet motywacji do tego, by jakkolwiek starać się coś zmienić.

Na pewno pozytywnie zaskoczy cię bogactwo i zróżnicowanie zabiegów wchodzących w skład ofert hoteli spa, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej z czegoś podobnego nie korzystałeś. Usługami hoteli spa są natomiast zarówno standardowe zabiegi upiększające, czyli bardziej kosmetyczne, jak i zabiegi typowo relaksacyjne, mające na celu zapewnić twojej duszy totalne odprężenie i maksymalne ukojenie.

Odwiedzając hotel spa, na pewno warto jednak wykorzystać ten czas do zadbania o urodę. Poddaj się tym wszystkim podstawowym zabiegom, na które w życiu codziennym nie masz czasu. Zrób sobie peeling całego ciała, klasyczny manicure i pedicure (jest to opcja także dla panów) oraz pełną lub częściową depilację. Weekend w spa może być też istną ucztą dla zmysłów, a zwłaszcza dla zmysłu węchu.

Przy większości zabiegów relaksacyjnych do odprężenia ciała i duszy wykorzystuje się pewne specjalistyczne aromaty. Weekend w spa pozwoli ci zanurzyć się w wannie wypełnionej mleczną czekoladą albo skorzystać z kąpieli, którą serwowała sobie sama Kleopatra, czyli kąpieli w oślim mleku. Do wyboru masz też zabiegi wykorzystujące właściwości wina, piwa albo po prostu klasycznych ziół i aromatycznych olejków. Jeżeli natomiast nie przepadasz za mocnymi zapachami, które zwykle wywołują u ciebie silne bóle głowy czy ataki migreny, Hotel Bristol w Busku Zdrój zawsze zaoferuje ci również bardziej klasyczne i tradycyjne zabiegi, czyli chociażby różnego rodzaju masaże i to nawet te o działaniu leczniczym. Najlepiej zrobisz, jeśli jeszcze przed wyjazdem zapoznasz się z ofertą tych wszystkich usług. Popatrz po prostu, na czym polegają składające się na nią zabiegi. Od razu ustal sobie mniej więcej, z których z nich będziesz chciał skorzystać.

Karolina

Willa Storczyk w początkowym etapie swojego istnienia była miejscem oferującym noclegi dla gości, w trakcie ewolucji przerodziła się w Studio Urody i Wellness, z czego jesteśmy niesamowicie dumni. Zachęcamy do odwiedzin i korzystania z naszej bazy zabiegowej.